Pohybové terapie a masáže

Pohybová terapie je vlastně individuální lekce cvičení. Je vždy na míru přímo vám – vašemu tělu a vašemu záměru. Obvykle při ní zkoušíme základní pohybové principy, které vám pomohou k tomu zvládat vaše oblíbené sporty či jiné činnosti bez přetěžování. Kromě toho nabízím také masáže a vedené relaxace.

Tyto služby nabízím v hotelu Gold Chotoviny, kde si můžete objednat i saunu či vířivku.

Dopřejte si čas jen pro sebe a užijte si péči, kterou zde dostanete.

V případě akutních i dlouhodobých bolestí doporučuji navštívit nejprve lékaře, který může provést potřebná vyšetření ( rentgen, ultrazvuk atd.) a pohyb či masáže doporučit, ale i zamítnout. 

Pohybové terapie

Jde o individuální pohybové lekce přímo na míru, uzpůsobené vašim konkrétním požadavkům a potřebám. Např. když chcete zlepšit držení těla, doporučit vhodné cviky při bolestech zápěstí nebo být flexibilnější. 

Začínáme obvykle prací s dechem a stabilizací trupu. Jdeme od základů a dle vašich zkušeností ale také odhodlání přidáváme na obtížnosti. Využívám převážně principy DNS (cvičení ve vývojových řadách) a jógy.

Pohybová terapie probíhá v masérně, obvykle na podložce na zemi, někdy také využívám masérský stůl. Pracujeme s vlastní vahou, ale ráda používám i pomůcky – velký míč, jógový pásek, roller a další. Velmi často je
součástí setkání i řízená relaxace.

Na pohybovou terapii s sebou nepotřebujete nic, kromě pohodlného oblečení. Cvičí se bez bot.

Masáže

Máte sedavé zaměstnání, nebo naopak hodně sportujete? Potřebujete si odpočinout a uvolnit se, nebo se jen chcete nechat opečovávat? Masáž je skvělým výběrem.

Navíc každý máme v těle menší či větší svalové dysbalance a pravidelné masáže nám mohou pomoci je odstranit a tím se cítit lépe. (Bez cvičení to ale nepůjde, proto často a ráda doporučuji kombinaci masáže a cvičení v rámci jedné návštěvy.) 

Na přání používám aromatické oleje – vždy mám pro Vás alespoň 1 neutrální a dva aromatické oleje na výběr.

Relaxace

Vedené relaxace jsou vhodné nejen tehdy, když si potřebujete odpočinout, ale 
také když potřebujete uvolnit zatuhlé svalstvo. Jsou skvělým pomocníkem nejen v období zvýšeného stresu, ale i jako součást běžné sebepéče. Ráda je doporučuji také při problémech s usínáním.

Relaxace probíhají v leže na podložce (s využitím polštářků a dek). Na sobě je vhodné mít pohodlné oblečení pro dostatečný komfort.

Kratší relaxaci používám často i na závěr pohybových lekcí.

Ceník

MASÁŽ / POHYBOVÁ TERAPIE

25 MIN ……………………. 500,- Kč

55 MIN ……………………. 1000,- Kč

VEDENÁ RELAXACE 

25 MIN

1 OSOBA……………………. 400,- Kč

2 OSOBY……………………. 500,- Kč

Objednávejte se telefonicky na čísle +420 777 925 209, případně přes Messenger FB Detaily pohybu.