Koučování

Často se setkávám s tím, že lidé nemají přesnou představu co je to koučování. Na úvod bych tedy ráda zmínila, že jde o proces, ve kterém vás obvykle kouč vede k nějakému předem stanovenému cíli. Kouč je pouze průvodce, neradí ani nehodnotí, ale hledá cestu společně s jeho klientem.

Pokud jste se rozhodli jít za svým cílem, gratuluji, už to je první důležitý krok. Možná také přesný cíl nemáte, jen víte že se svým životem chcete „pohnout“. (Ano, i koučování je vlastně o pohybu.). Ať tak či tak, nabízím vám své zkušenosti získané v certifikované koučovacím kurzu i ve své praxi. Především ale nabízím podporu, kterou považuji za velmi důležitou součást koučování.

Co nabízím?

Koučování může probíhat různým způsobem. Online i naživo, pravidelně i jednorázově.

Doporučuji sérii 10 sezení, na kterých si společně nastavíme témata kterým se budeme věnovat, jejich cíle a postupně i cestu k nim. Výhodou je, že můžeme vidět změny a pokroky a můžeme pracovat i s informace a zkušenostmi z předchozích sezení. Doporučuji setkávat se jednou týdně, max jednou za 14 dní.

Je možné domluvit si i jednotlivá sezení, ve chvíli kdy řešíte nějaké konkrétní témata. Obvyklá sezení bývají hodinová, v případě jednorázového je ideální sezení mírně prodloužit na 90 min.

Koučuji obvykle online, přes Google Meet. Je ale možné zvolit i jiný program, či se potkat naživo. Setkání naživo nabízím především ve Velkém Meziříčí a jeho okolí.


Pokud máte zájem o koučování pro sebe, či hledáte kouče do vaší firmy, neváhejte se mi ozvat.